01.12.2020 Dzień dobry….

1 grudnia 2020

01.12.2020

Dzień dobry. Wtorek, Liga Mistrzów, Bayern bez Roberdzika i humor popsuty ( ͡° ʖ̯ ͡°). Stawiać domy na Atletico ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakby ktoś był jednak spragniony Futbolu przez wielkie „F”, to dziś także Puchar Polski i 1. Liga. Co tu jakichś nieudaczników z Ligi Mistrzów oglądądać, skoro można ŁKS z Miedzią?

PUCHAR POLSKI
17:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin (Polsat Sport) – wstęp od 17:30

1. LIGA
20:30 Łódzki KS – Miedź Legnica (Polsat Sport Extra) – wstęp od 20:20

pokaż spoiler (13:00) Stomil – Górnik Łęczna (IPLA)

LIGA MISTRZÓW
Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1)

18:55 Lokomotiw – RB Salzburg (Polsat Sport Premium 1)
18:55 Szachtar – Real Madryt (Polsat Sport Premium 2)

21:00 LIVERPOOL – AJAX (Polsat Sport Premium 1)
21:00 Atletico – Bayern (Polsat Sport Premium 2)
21:00 M’Gladbach – Inter (Polsat Sport Premium 3)
21:00 FC Porto – Manchester City (Polsat Sport Premium 4)
21:00 Olympique Marsylia – Olympiakos (Polsat Sport Premium 5)
21:00 Atalanta – Midtjyland (Polsat Sport Premium 6)

///POZA POLSKĄ TV///

COPA LIBERTADORES
W nawiasach bramki z pierwszego meczu

23:15 River Plate [1] – [1] Athetico-PR
23:15 Santos [2] – [1] LDU Quito
01:30 (wt/śr) Flamengo [1] – [1] Racing Club

COPA SUDAMERICANA
23:15 Union Santa Fe [0] – [1] Bahia
01:30 (wt/śr) Deportivo Cali [0] – [2] Velez

///MAGAZYNY///
10:00 Dziennikarskie „0” (Kanał Sportowy)
14:00 Bundestalk (Kanał Sportowy)
16:30 La Liga bonita (Kanał Sportowy)
19:00 Pol position (Kanał Sportowy)
23:05 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:30 Magazyn LM (Polsat Sport Premium 1)

///POZA FUTBOLEM///

SNOOKER
UK CHAMPIONSHIP
Transmisje od 13:45 i 20:30 (Eurosport 1)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
17:30 Ślepsk Suwałki – AZS Olsztyn (Polsat Sport Extra)

LIGA MISTRZÓW
19:30 Karlovarsko – Friedrichschafen (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA KOBIET
LIGA MISTRZYŃ
17:30 Savino Scandicci – Unet Arsizio (Polsat Sport News)
20:30 Palmberg Schwerin – Developres Rzeszów (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MEŻCZYZN
LIGA EUROPEJSKA
18:45 Tuluza – Wisła Płock (Eurosport 1)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
LIGA ACB
21:15 FC Barcelona – Valencia (SportKlub)

LIGA TURECKA
18:15 Anadolu Efes – Karsiyaka (SportKlub)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

No Comments

Comments are closed.