03.10.2020 Dzień dobry w tą…

3 października 2020

03.10.2020

Dzień dobry w tą – przynajmniej u mnie – pochmurną sobotę. Pogoda wręcz usprawiedliwia dłuższe posiedzenie przed ekranem, według mnie najciekawszy punkt dnia czeka nas wieczorem, gdzie Leeds zmierzy się z Manchesterem City. Będzie to też starcie mistrza z uczniem, Bielsy i Guardioli. No i Klicha vs de Bruyne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym siatka transmisji może się trochę ostatecznie różnić od tego, co będzie transmitowane, bo np. jeden z planowanych na Eleven meczów ligi włoskiej został odwołany i być może w to miejsce wskoczy coś innego.

EKSTRAKLASA
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
20:00 Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:40

1. LIGA
12:40 GKS Tychy – Korona Kielce (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (12:40) Zagłębie – Sandecja; (16:00) Miedź – Chrobry

EKSTRALIGA KOBIET
11:00 APLG Gdańsk – UKS SMS Łódź (TVP Sport)

PREMIER LEAGUE
13:30 Chelsea – Crystal Palace (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
16:00 Everton – Brighton (Canal+ Sport 2)
18:30 LEEDS – MANCHESTER CITY (Canal+ Sport 2)
21:00 Newcastle – Burnley (Canal+ Sport 2)

CHAMPIONSHIP
13:30 Norwich – Derby (Eleven 2)

LA LIGA
13:00 Valladolid – Eibar (Eleven 1, 4)
16:00 Atletico – Villarreal (Eleven 2)
18:30 Real Sociedad – Getafe (nSport+)
21:00 Valencia – Betis (nSport+)

pokaż spoiler (18:30) Elche – Huesca

SERIE A
15:00 Sassuolo – Crotone (Eleven 3)
20:45 Udinese – Roma (Eleven 1, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 Dortmund – Freiburg (Canal+ Premium)
15:30 Koln – M’Gladbach (Eleven 1)
15:30 Stuttgart – Leverkusen (Eleven 4)
18:30 RB Lipsk – Schalke (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:30) Werder – Arminia, Eintracht – Hoffenheim

LIGA CZESKA
19:00 Sparta Praga – FK Jablonec (Polsat Sport News)

MLS
01:30 (sob/nd) Toronto FC – Philadelphia Union (Polsat Sport Extra)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
17:00 Lens – St. Etienne
21:00 Nicea – Nantes

LIGA ROSYJSKA
18:00 Spartak – Zenit

BRAZYLIJSKA SERIE A
22:00 Gremio – Internacional
00:00 (sob/nd) Palmeiras – Ceara
02:00 (sob/nd) Bragantino – Corinthians

///MAGAZYNY///
10:00 Mistrz i Małgorzata (Kanał Sportowy)
10:00 Stan futbolu (Weszło/TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:55 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
12:00 Piast Gliwice – FC Toruń (nSport+)

ŻUŻEL
GP W TORUNIU
19:00 Zawody (Canal+ Premium)

1. LIGA
16:30 Ostrovia Ostrów – Start Gniezno (nSport+)

TENIS
FRENCH OPEN
Transmisje od 10:55 (Eurosport 1)

KOLARSTWO
GIRO D’ITALIA
Transmisja od 13:10 (Eurosport 2)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
20:30 Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)

TAURON 1. LIGA
17:30 BBTS Bielsko-Biała – Avia Świdnik (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
14:45 Developres SkyRes Rzeszów – Joker Świecie (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PUCHAR POLSKI
13:30 Vive Kielce – Górnik Zabrze (TVP Sport)
16:00 Azoty-Puławy – Wisła Płock (TVP Sport)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
MECZ TOWARZYSKI
18:00 Szwecja – POLSKA (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Anwil Włocławek – Legia Warszawa (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
18:00 Bilbao Basket – Monbus Obradoiro (SportKlub)
20:45 MoraBanc Andorra – Joventut Badalona (Canal+ Now)

LIGA TURECKA
12:00 Ormanspor – Galatasaray (SportKlub)
14:15 Belediye Sport – Bursaspor (SportKlub)
20:05 Darussafaka – Bahcesehir (SportKlub)

RUGBY
EKSTRALIGA
13:00 OKS Skra Warszawa – MKS Pogoń Siedlce (Polsat Sport Fight)

MMA
20:00 FEN (Super Polsat, Polsat Sport Extra) – od 18:30 w Polsat Sport Fight
04:30 (sob/nd) UFC Fight Night (Polsat Sport)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.