06.12.2020 Dzień dobry….

6 grudnia 2020

06.12.2020

Dzień dobry. Interesująca niedziela… tak, dziś niedziela ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie pomyliłem się. Można uznać, że wczoraj doszło do pewnej niespodzianki, bo zdecydowana większość głosujących opowiedziało się za zwycięstwem Bayernu. Wiem, że to efekt Roberdzika w kadrze, ale mimo wszystko Lipsk kolejny raz potwierdził, że są niewygodnymi rywalami.

EKSTRAKLASA
15:00 Piast Gliwice – Zagłębie Lubin (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 17:00

1. LIGA
12:40 Radomiak Radom – Arka Gdynia (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (12:30) Puszcza – Sandecja (IPLA); (16:00) Górnik Łęczna – Zagłębie (IPLA); (17:00) GKS Tychy – Odra Opole (IPLA)

2. LIGA
18:45 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport)

PREMIER LEAGUE
13:00 WBA – Crystal Palace (Canal+ Sport 2)
15:15 Sheffield – Leicester (Canal+ Sport)
17:30 TOTTENHAM – ARSENAL (Canal+ Sport)
20:15 LIVERPOOL – WOLVERHAMPTON (Canal+ Sport)

LA LIGA
14:00 Granada – Huesca (nSport+)
16:15 Osasuna – Betis (Eleven 4)
18:30 Villarreal – Elche (nSport+)
21:00 Alaves – Real Sociedad (Eleven 2)

SERIE A
12:30 Hellas – Cagliari (Eleven 1, 4)
15:00 Roma – Sassuolo (Eleven 2)
18:00 Crotone – Napoli (Eleven 2)
20:45 Sampdoria – Milan (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:00) Parma – Benevento; Udinese – Atalanta

1. BUNDESLIGA
15:30 Werder – Stuttgart (Eleven 3)
18:00 SCHALKE – LEVERKUSEN (Canal+ Sport 2)

LIGUE 1
13:00 Lille – Monaco (Eleven 2, Canal+ Sport)
21:00 Metz – Olympique Lyon (Eleven 3, Canal+ Sport 2)

pokaż spoiler (15:00) Angers – Lorient; Bordeaux – Brest; Dijon – St. Etienne; Nantes – Strasbourg; (17:00) Reims – Nicea

LIGA NOS
21:00 Benfica – Pacos de Ferreira (Eleven 4)

EREDIVISIE
12:15 Feyenoord – Heracles (Polsat Sport Premium 2)
16:45 Heerenveen – PSV (Polsat Sport News)

LIGA CZESKA
18:30 Sparta Praga – Slavia Praga (Polsat Sport News)

SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:00 Ross County – Rangers (Polsat Sport Premium 1)

MLS
21:05 Colombus Crew – New England Revolution (Polsat Sport Extra)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
TRANSMISJE NA KANALE YT
12:00 FK Rostów – Ufa
14:30 Dynamo – Arsienał
17:00 CSKA – Chimki

BRAZYLISJKA SERIE A
20:00 Gremio – Vasco
20:00 Sao Paulo – Sport Recife
22:15 Atletico-MG – Internacional

///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
20:00 Liga minus (Weszło)
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
22:40 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP SAKHIRU
18:05 Wyścig (Eleven 1)

SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA W NIŻNYM TAGILE
16:30 Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

SNOOKER
UK CHAMPIONSHIP
Transmisje od 14:05 (Eurosport 2), 18:30 i 19:45 (Eurosport 1)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
14:45 Resovia – GKS Katowice (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
17:30 Pałac Bydgoszcz – Radomka Radom (Polsat Sport)
20:30 BKS Bielsko-Biała – Łódzki KS (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
12:15 Grupa Azoty Tarnów – Piotrkowianin (TVP Sport)

BUNDESLIGA
13:30 Flensburg – Goppingen (SportKlub)
16:00 Wetzlar – Stuttgart (SportKlub)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 King Szczecin – Legia Warszawa (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
18:30 San Pablo Burgos – Real Madryt (Canal+ Now, SportKlub)

LIGA TURECKA
11:00 Petkimspor – Anadolu Efez (SportKlub)

BUNDESLIGA
20:30 Bayern – Gottingen (SportKlub)

SPORTY WALKI
10:30 Kokoro Cup Juniors – transmisja na YT

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.