08.11.2020 Dzień dobry….

8 listopada 2020

08.11.2020

Dzień dobry. Widzę, że było małe zniecierpliwienie w oczekiwaniu na rozpiskę, ale niedziela ma właściwy dla siebie rytm dnia. I nie ma co ukrywać, to jest wyjątkowa niedziela, bo tyle się będzie działo, że aż trudno wybrać hit dnia. No to lecimy, żeby nie przedłużać

EKSTRAKLASA
15:00 LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ (TVP 1, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 14:00 (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) i 14:50 (TVP 1)
Komentarz: J. Laskowski + R. Podoliński (TVP); R. Wolski + R. Majdan (C+)

17:30 Raków Częstochowa – Wisła Kraków (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:00

1. LIGA
12:40 GKS Tychy – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (16:00) Sandecja – Arka (IPLA)

PREMIER LEAGUE
13:00 WBA – Tottenham (Canal+ Sport)
15:00 LEICESTER – WOLVERHAMPTON (Canal+ Sport)
17:30 MANCHESTER CITY – LIVERPOOL (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
20:15 Arsenal – Aston Villa (Canal+ Sport)

LA LIGA
14:00 Getafe – Villarreal (Eleven 3)
16:15 Real Sociedad – Granada (nSport+)
18:30 Valladolid – Bilbao (Eleven 3)
18:30 Levante – Alaves (Canal+ Sport 2)
21:00 VALENCIA – REAL MADRYT (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

SERIE A
12:30 LAZIO – JUVENTUS (Eleven 2, 4)
15:00 ATALANTA – INTER (Eleven 1)
15:00 Genoa – Roma (Eleven 2)
15:00 Torino – Crotone (Eleven 4)
18:00 Bologna – Napoli (Eleven 2)
20:45 Milan – Hellas (Eleven 1, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 Wolfsburg – Hoffenheim (Canal+ Sport 2)
18:00 LEVERKUSEN – M’GLADBACH (Eleven 1)

LIGA NOS
18:30 FC Porto – Portimonense (Eleven 4)
21:00 Benfica – Braga (Eleven 2)

EREDIVISIE
12:15 Utrecht – Ajax (Polsat Sport Extra)
14:30 Feyenoord – Groningen (Polsat Sport Premium 2)
20:00 PSV – Willem II (Polsat Sport Extra)

LIGA CZESKA
16:00 Slavia Praga – Mlada Boleslav (Polsat Sport News)
18:15 Viktoria Pilzno – Sparta Praga (Polsat Sport Premium 1)

SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:00 Motherwell – Celtic (Polsat Sport Premium 1)

MLS
21:30 Philadelphia Union – New England Revolution (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
13:00 Brest – Lille
15:00 Lens – Reims
15:00 Lorient – Nantes
15:00 Metz – Dijon
15:00 Nimes – Angers
17:00 Nicea – Monaco
21:00 OLYMPIQUE LYON – ST. ETIENNE

PREMIER LIGA
TRANSMISJE NA KANALE YT
12:00 Chimki – Rubin
14:30 CSKA – FK Rostów
17:00 Dynamo – Lokomotiw
17:00 Zenit – FK Krasnodar

BRAZYLISJKA SERIE A
20:00 Internacional – Kurytyba
20:00 Vasco – Palmeiras
22:15 Atletico-MG – Flamengo
22:15 Bahia – Botafogo
22:15 Bragantino – Santos
00:30 (nd/pon) Ceara – Sport Recife
00:30 (nd/pon) Fluminense – Gremio

///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

DTM
10:30 Kwalifikacje (Eleven 1)
13:30 Wyścig (Eleven 1)

TENIS
TURNIEJ ATP W PARYŻU – FINAŁ
15:00 A. Zverev – D. Miedwiediew (Polsat Sport Extra)

KOLARSTWO
Transmisje: MADRID CHALLENGE od 11:00 (Eurosport 1), VUELTA A ESPANA od 14:35 (Eurosport 1), ME W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM od 13:25 (Eurosport 2)

SNOOKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
Transmisje od 14:00, 16:00, 20:00 i 21:45 (TVP Sport)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUSLIGA
14:45 AZS Olsztyn – Cuprum Lubin (Polsat Sport)
20:30 Verva Warszawa – Warta Zawiercie (Polsat Sport)

LIGA WŁOSKA
18:00 Civitanova – Top Volley Cisterna (Polsat Sport News)

TAURON 1. LIGA
17:30 Gwardia Wrocław – KPS Siedlce (Polsat Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Anwil Włocławek – Spójnia Stargard (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
20:15 Movistar Estudiantes – Barca (SportKlub)

LIGA TURECKA
11:00 Fenerbahce – Darussafaka (SportKlub)
13:15 Besiktas – Gaziantep (SportKlub)
15:30 Sigorta Afyon – Buyukcekmece (SportKlub)

BUNDESLIGA
18:00 Bayern – Rasta Vechta (SportKlub)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.