10.10.2020 Dzień dobry. Dziś…

10 października 2020

10.10.2020

Dzień dobry. Dziś finał French Open z udziałem Igi Świątek, zanim zaczną pojawiać się pytania o streamy to przypominam, że TVN transmituje na głównym kanale. Trzymam kciuki, choć patrząc na same pozycje w rankingu to tym razem Iga raczej nie będzie faworytką. No, ale dopóki piłka w grze…

A jeśli chodzi o piłkę, to dziś oprócz futbolu w wykonaniu krajowym także spotkania w Lidze Narodów, w tym takie szlagiery jak Luksemburg – Cypr, Wyspy Owcze – Łotwa czy Liechtenstein – Gibraltar.

1. LIGA
12:40 Arka Gdynia – Łódzki KS (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (17:00) Stomil – Resovia; (18:00) GKS Bełchatów – Zagłębie

2. LIGA
18:00 Wigry Suwałki – Motor Lublin (TVP Sport)

EKSTRALIGA KOBIET
10:15 UKS SMS Łódź – Medyk Konin (TVP Sport)

LIGA NARODÓW
Studio od 20:15 (TVP Sport)

15:00 Luksemburg – Cypr (Polsat Sport News)
15:00 Czarnogóra – Azerbejdżan (Polsat Sport Extra)

18:00 Wyspy Owcze – Łotwa (Polsat Sport Premium 1)
18:00 Liechtenstein – Gibraltar (Polsat Sport Premium 2)

20:45 Ukraina – Niemcy (Polsat Sport News)
20:45 Hiszpania – Szwajcaria (TVP Sport, Polsat Sport Extra)

pokaż spoiler (20:45) Andora – Malta

///POZA POLSKĄ TV///

BRAZYLISJKA SERIE A
22:00 Vasco – Flamengo
00:00 (sob/nd) Kurytyba – Fortaleza
00:00 (sob/nd) Palmeiras – Sao Paulo
02:00 (sob/nd) Atletico-MG – Goias

///MAGAZYNY///
09:05 Stan futbolu (Weszło/TVP Sport)
17:25 Sportowy wieczór – wydanie specjalne (TVP Sport)
23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA FUTBOLEM///

TENIS
FRENCH OPEN
15:00 I. ŚWIĄTEK – S. KENIN (TVN, Eurosport 1)

FORMUŁA 1
GP EIFELU
11:55 3. sesja treningowa (Eleven 1)
14:55 Kwalifikacje (Eleven 1)

DTM
10:40 Kwalifikacje (Eleven 1)
13:25 Wyścig (Eleven 1, Super Polsat)

ŻUŻEL
1. LIGA
14:00 Polonia Bydgoszcz – Ostrovia Ostrów (nSport+)
16:30 Start Gniezno – Apator Toruń (nSport+)

KOLARSTWO
GIRO D’ITALIA
Transmisja od 12:25 (Eurosport 2)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W KOLARSTWIE GÓRSKIM
Transmisja od 12:10 (TVP Sport)

FUTSAL
12:00 KS Constract Lubawa – Red Dragons Pniewy (nSport+)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUSLIGA
14:45 Warta Zawiercie – Czarno Radom (Polsat Sport)
17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport Extra)
20:30 Stal Nysa – Resovia (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
15:45 Grupa Azoty Tarnów – Pogoń Szczecin (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 HydroTruck Radom – Trefl Sopot (Polsat Sport News)

LIGA TURECKA
12:00 Belediye – Tofas (SportKlub)
14:15 Galatasaray – Besiktas (SportKlub)
16:30 Karsiyaka – Petkim Spor (SportKlub)
19:00 Buyukcekmece – Darussafaka (SportKlub)

BOKS
Gala w Stratford – transmisja od 20:00 (Polsat Sport Fight) i 23:00 (Polsat Sport Extra)

KSW
Transmisja od 20:00 (Cyfrowy Polsat PPV)

Karta walk:
Walka o pas kategorii średniej:
185 lb: Scott Askham (19-4, 12 KO, 2 SUB) vs Mamed Khalidov (34-7-2, 14 KO, 16 SUB)
185 lb: Michał Materla (28-7, 9 KO, 13 SUB) vs Aleksandar Ilić (12-3, 8 Ko, 2 SUB)
185 lb: Damian Janikowski (4-3, 3 KO, 1 SUB) vs Andreas Gustafsson (6-0, 3 KO, 2 SUB)
170 lb: Tomasz Romanowski (12-7, 4 KO, 1 SUB) vs Ion Surdu (10-2, 7 KO, 1 SUB)
135 lb: Damian Stasiak (11-7, 1 KO, 8 SUB) vs Patryk Surdyn (5-0, 1 KO, 2 SUB)
209 lb: Przemysław Mysiala (23-10, 10 KO, 12 SUB) vs Stipe Bekavac (19-10, 13 KO, 4 SUB)
170 lb: Krystian Kaszubowski (8-1, 2 KO, 1 SUB) vs Jakub Kamieniarz (9-6, 1 KO, 6 SUB)
115 lb: Sylwia Juśkiewicz (9-5, 6 KO) vs Karolina Wójcik (6-2, 2 KO)

MMA
02:00 (sob/nd) UFC Fight Night (Polsat Sport)

Karta walk:
Karta główna:

135 lb: Marlon Moraes (23-6-1) vs. Cory Sandhagen (12-2)
145 lb: Edson Barboza (20-9) vs. Makwan Amirkhani (16-4)
265 lb: Ben Rothwell (38-12) vs. Marcin Tybura (19-6)
185 lb: Markus Perez (12-3) vs. Dricus Du Plessis (14-2)
265 lb: Tom Aspinall (8-2) vs. Alan Baudot (8-1)
145 lb: Youssef Zalal (10-2) vs. Ilia Topuria (8-0)

Karta wstępna:

185 lb: Tom Breese (11-2) vs. KB Bhullar (8-0)
265 lb: Rodrigo Nascimento (8-0) vs. Chris Daukaus (9-3)
185 lb: Impa Kasanganay (8-0) vs. Joaquin Buckley (10-3)
135 lb: Ali Alqaisi (8-4) vs. Tony Kelley (6-2)
145 lb: Giga Chikadze (10-2) vs. Omar Morales (10-0)
135 lb: Tracy Cortez (7-1) vs. Stephanie Egger (5-1)
125 lb: Tagir Ulanbekov (12-1) vs. Bruno Silva (10-5-2)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

No Comments

Comments are closed.