12.12.2020 Dzień dobry…

12 grudnia 2020

12.12.2020

Dzień dobry bardzo. To kolejny dzień, kiedy można przesiedzieć w całości przed telewizorem. Trudno było mi wybrać jeden mecz do ankiety. Ostatecznie padło na Real – Atletico i pozostaje mieć nadzieję, że nie skończy się to jakimś paździerzem typu 0:0. A Wy na jakie spotkanie ostrzycie sobie zęby?

EKSTRAKLASA
15:00 Warta Poznań – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Górnik Zabrze – Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:00 (TVP Sport) i 19:30 (C+)

1. LIGA
12:40 GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (12:00) Resovia – GKS Jastrzębie (IPLA); (12:30) Stomil – Termalica (IPLA); (14:00) Arka – Chrobry (IPLA); (16:00) Zagłębie – Miedź (IPLA)

2. LIGA
13:00 Motor Lublin – Pogoń Siedlce (TVP 3 Lublin) – także na sport.tvp.pl i w aplikacji

PREMIER LEAGUE
13:30 Wolverhampton – Aston Villa (Canal+ Sport 2)
16:00 Newcastle – WBA (Canal+ Sport 2)
18:30 MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY (Canal+ Sport 2)
21:00 EVERTON – CHELSEA (Canal+ Family)

LA LIGA
14:00 VALENCIA – BILBAO (Eleven 2)
16:15 Getafe – Sevilla (Eleven 2)
18:30 Huesca – Alaves (Eleven 2)
21:00 REAL MADRYT – ATLETICO (Canal+ Sport 2)

SERIE A
15:00 Crotone – Spezia (Eleven 4)
18:00 Torino – Udinese (Eleven 3)
20:45 Lazio – Hellas (Eleven 1, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 Dortmund – Stuttgart (Eleven 1)
15:30 RB Lipsk – Werder (Eleven 3)
15:30 M’GLADBACH – HERTHA (Canal+ Premium)
18:30 Union – Bayern (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:30) Freiburg – Arminia; Mainz – Koln

2. BUNDESLIGA
13:00 Darmstadt – HSV (Eleven 3, 4)

LIGUE 1
17:00 OLYMPIQUE MARSYLIA – AS MONACO (Eleven 4, nSport+)
21:00 Lens – Montpellier (Eleven 2)

EREDIVISIE
20:00 Ajax – Zwolle (Polsat Sport Extra)

MLS
02:30 (sob/nd) COLUMBUS CREW – SEATTLE SOUNDERS (Polsat Sport Extra)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
TRANSMISJE NA KANALE YT
12:00 Rotor – Ufa
14:30 Soczi – Spartak
17:00 ZENIT – DYNAMO

BRAZYLIJSKA SERIE A
21:00 Athletico-PR – Atletico-MG
21:00 RB Bragantino – Fortaleza
23:00 Internacional – Botafogo RJ
23:00 Palmeiras – Bahia
01:00 (sob/nd) Ceara – Atletico GO
01:00 (sob/nd) Goias – Gremio

///MAGAZYNY///
10:45 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP ABU DHABI
11:00 3. sejsa treningowa (Eleven 1)
14:00 Kwalifikacje (Eleven 1)

SKOKI NARCIARSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA W LOTACH W PLANICY
16:00 Konkurs indywidualnt (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIATHLON
11:35 Sztafeta kobiet (Eurosport 2, Polsat Sport Extra)
14:30 Bieg na dochodzenie mężczyzn (Eurosport 1, Polsat Sport Extra)

BIEGI NARCIARSKIE
13:40 Sprinty kobiet i mężczyzn w Davos (TVP Sport)

SNOOKER
SCOTTISH OPEN
Transmisje od 13:45 (Eurosport 2) i 20:00 (Eurosport 1)

FUTSAL
12:00 KS Lubawa – Piast Gliwice (nSport+)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 GKS Katowice – Warta Zawiercie (Polsat Sport)
17:30 Trefl Gdańsk – MKS Będzin (Polsat Sport)

LIGA WŁOSKA
18:30 Modena – Ravenna (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Radomka Radom – Chemik Police (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
MISTRZOSTWA EUROPY
18:15 Chorwacja – Norwegia (Eurosport 1)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:35 Zielona Góra – Spójnia Stargard (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
20:45 Tenerife – San Pablo Burgos (nSport+)

LIGA TURECKA
11:00 Bahcesehir – Besiktas (SportKlub)
13:15 Afyon – Galatasaray (SportKlub)
18:00 Karsiyaka – Fenerbahce (SportKlub)

SPORTY WALKI
UFC 256
Transmisja od 04:00 (sob/nd) w Polsat Sport

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.