14.11.2020 Dzień dobry….

14 listopada 2020

14.11.2020

Dzień dobry. Sobota, Liga Narodów przed nami – czy można chcieć więcej? No pewnie można, gdyby grała kadra Wuja to byłoby jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie ma tego złego, bo dziś gra także 1, 2 liga + Puchar Polski. Co prawda krajowy puchar tylko w Ipli, ale cóż to za wydarzenie, Świt Skolwin – Cracovia.

1. LIGA
12:40 Widzew Łódź – Resovia (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (12:30) Puszcza – Odra (IPLA); (12:30) GKS Jastrzębie – ŁKS; (13:00) Radomiak – Zagłębie (IPLA); (18:00) Korona – Sandecja (IPLA)

2. LIGA
13:00 GKS Katowice – KKS Kalisz (TVP Sport)

LIGA NARODÓW

15:00 Malta – Andora (Polsat Sport News)

pokaż spoiler (15:00) San Marino – Gibraltar (IPLA)

18:00 Azerbejdżan – Czarnogóra (Polsat Sport News)

pokaż spoiler (18:00) Cypr – Luksemburg (IPLA); Łotwa – Wyspy Owcze (IPLA)

20:45 PORTUGALIA – FRANCJA (TVP Sport, Polsat Sport) – wstęp od 20:10 (TVP Sport)
20:45 Niemcy – Ukraina (Polsat Sport Extra)
20:45 Szwecja – Chorwacja (Polsat Sport Premium 1)
20:45 Szwajcaria – Hiszpania (Polsat Sport Premium 2)

///POZA POLSKĄ TV///

PUCHAR POLSKI
12:30 Świt Skolwin – Cracovia (IPLA)

KWALIFIKACJE PUCHARU NARODÓW AFRYKI
17:00 Benin – Lesotho
20:00 DR Kongo – Angola
20:00 Egipt – Togo

BRAZYLIJSKA SERIE A
20:30 Santos – Internacional
20:30 Sport Recife – Vasco
21:00 Goias – Athletico-PR
23:00 Corinthians – Atletico-MG
23:00 Fortaleza – Sao Paulo
23:00 Gremio – Ceara
01:30 (sob/nd) Flamengo – Atletico GO
01:30 (sob/nd) Palmeiras – Fluminense

///MAGAZYNY///

09:45 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
20:00 Jak kozacy w piłkę grali (Kanał Sportowy)
23:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:30 Magazyn Ligi Narodów (Polsat Sport)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP TURCJI
10:00 3. sesja treningowa (Eleven 1)
13:00 Kwalifikacje (Eleven 1)

KOLARSTWO
17:00 ME w kolarstwie torowym (Eurosport 1, TVP Sport)

TENIS
TURNIEJ WTA W LINZU
Transmisje od 14:30 (Eurosport 2)

TURNIEJ ATP W SOFII – FINAŁ
14:00 J. Sinner – V. Pospisil (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUSLIGA
14:45 Czarni Radom – GKS Katowice (Polsat Sport)
20:30 Stal Nysa – Ślepsk Suwałki (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
17:30 Łódzki KS – Legionovia (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
15:15 Chrobry Głogów – Wisła Płock (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Stal Ostrów Wlkp. – Astoria Bydgoszcz (Polsat Sport Extra)

LIGA TURECKA
11:00 Bahcesehir – Bursaspor (SportKlub)
13:15 Turk Telekom – Fenerbahce (SportKlub)
15:30 Tofas – Ormanspor (SportKlub)
18:00 Darussafaka – Galatasaray (SportKlub)

MMA
KSW 56

Transmisja od 20:00 – Cyfrowy Polsat PPV, IPLA

Karta walk:
Walka wieczoru
185 lb: Michał Materla (29-7, 10 KO, 13 SUB) vs Roberto Soldić (17-3, 14 KO, 1 SUB)

Karta główna:
205 lb: Tomasz Narkun (17-3, 3 KO, 13 SUB) vs Ivan Erslan (9-0, 5 KO, 1 SUB) – walka o pas mistrza KSW w kategorii półciężkiej
125 lb: Karolina Owczarz (3-0, 2 SUB) vs Justyna Haba (2-1, 1 KO, 1 SUB)
170 lb: Andrzej Grzebyk (17-3, 10 KO, 3 SUB) vs Marius Žaromskis (21-9, 14 KO, 1 SUB)
161 lb: Mateusz Legierski (6-0, 4 KO, 1 SUB) vs Francisco Barrio (7-1, 2 KO, 4 SUB)

Karta wstępna:
151 lb: Sebastian Rajewski (9-5, 4 KO) vs Filip Pejić (14-4, 9 KO, 3 SUB)
145 lb: Daniel Torres (10-4, 5 KO, 1 SUB) vs Max Coga (22-6-1, 8 KO, 11 SUB)
145 lb: Robert Ruchała (3-0, 1 SUB) vs Michał Domin (3-1, 2 KO, 1 SUB)

BOKS
GALA W LAS VEGAS

Transmisja od 04:00 (sob/nd) w Polsat Sport

Karta walk:
Walka wieczoru:
Terence Crawford vs Kell Brook

Joshua Franco vs Andrew Moloney
Joshua Greer Jr vs Edwin Rodriguez
Tyler Howard vs KeAndrae Leatherwood
Raymond Muratalla vs Luis Pozoro
Duke Ragan vs Sebastian Gutierrez

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

No Comments

Comments are closed.