17.10.2020 Dzień dobry….

17 października 2020

17.10.2020

Dzień dobry. Witam w tę, jakbym to określił Wielką Sobotę. Dziś naprawdę nie zabraknie meczów na wysokim poziomie. Przede wszystkim odbędzie się wielkie starcie wybitnych szkoleniowców

pokaż spoiler czyli Zając vs Żuraw.

A innych ciekawych propozycji też nie braknie – derby Liverpoolu, Mediolanu, Napoli – Atalanta… Jednak ja w ankiecie postanowiłem Was zapytać o wynik wieczornego szlagieru ligi portugalskiej, która wraca do polskiej telewizji po kilku latach.

EKSTRAKLASA
15:00 Cracovia – Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Górnik Zabrze – Raków Częstochowa (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:00 (TVP Sport) i 17:10 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
20:00 Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:30

1. LIGA
12:40 Górnik Łęczna – Widzew Łódź (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (14:00) Stomil – Arka (Ipla)

PREMIER LEAGUE
13:30 EVERTON – LIVERPOOL (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
16:00 Chelsea – Southampton (Canal+ Sport 2)
18:30 MANCHESTER CITY – ARSENAL (Canal+ Sport 2)
21:00 Newcastle – Manchester United (Canal+ Sport 2)

LA LIGA
13:00 Granada – Sevilla (Canal+ Now)
16:00 Celta – Atletico (Eleven 3)
18:30 Real Madryt – Cadiz (Canal+ Now, nSport+)
21:00 Getafe – FC Barcelona (Eleven 1)

SERIE A
15:00 NAPOLI – ATALANTA (Eleven 2)
18:00 INTER – MILAN (Eleven 2)
18:00 Sampdoria – Lazio (Eleven 3, 4)
20:45 Crotone – Juventus (Eleven 2)

1. BUNDESLIGA
15:30 Hoffenheim – Dortmund (Canal+ Premium)
15:30 Augsburg – RB Lipsk (Eleven 1)
15:30 Hertha – Stuttgart (Eleven 4)
18:30 Arminia – Bayern (Eleven 1)
20:30 M’Gladbach – Wolfsburg (Eleven 4)

pokaż spoiler (15:30) Freiburg – Werder; Mainz – Leverkusen

2. BUNDESLIGA
13:00 Brunszwik – Bochum (Eleven 2, 4)

PRIMEIRA LIGA
21:30 SPORTING – FC PORTO (Eleven 3)

pokaż spoiler (16:30) Gil Vicente – Tondela; Maritimo – Portimonense; (19:00) Braga – Nacional

SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:30 CELTIC – RANGERS (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
17:00 Reims – Lorient
21:00 Olympique Marsylia – Bordeaux

ROSYJSKA PREMIER LIGA
Transmisje na kanale YouTube

13:00 Zenit – Sochi
15:30 Krasnodar – Rubin
15:30 Lokomotiw – FC Ufa
18:00 FC Chimki – Spartak

LIGA BRAZYLIJSKA
00:00 (sob/nd) Atletico GO – Athletico-PR
00:00 (sob/nd) Kurytyba – Santos
00:00 (sob/nd) Fluminense – Ceara
02:00 (sob/nd) Sao Paulo – Gremio

///MAGAZYNY///
09:45 Stan futbolu (Weszło/TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:10 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:15 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
12:00 Rekord Bielsko-Biała – Constract Lubawa (nSport+)

SKOKI NARCIARSKIE
LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI

10:30 Indywidualny konkurs kobiet (sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej)
20:00 Indywidualny konkurs mężczyzn (TVP Sport, sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej)

DTM
10:30 Kwalifikacje (Eleven 1)
13:25 Wyścig (Eleven 1, Super Polsat)

ŻUŻEL
19:00 Speedway of Nations (Canal+ Premium)

KOLARSTWO
12:15 Mistrzostwa Europy MTB (TVP Sport)

GIRO D’ITALIA
Transmisja od 12:25 (Eurosport 1)

SNOOKER
HOME NATIONS SERIES
Transmisje od 14:00 (Eurosport 2) i 19:45 (Eurosport 1)

TENIS
TURNIEJ ATP W SANKT PETERSBURGU
Transmisje od 13:00 (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUSLIGA
20:30 Resovia – Stal Nysa (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
17:30 Legionovia – Joker Świecie (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
14:45 Stal Mielec – MKS Kalisz (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Enea Astoria Bydgoszcz – Trefl Sopot (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
18:00 Morabanc – San Pablo Burgos (SportKlub)

LIGA TURECKA
12:00 Darussfaka – Afyon Belediye (SportKlub)
14:15 Belediyespor – Galatasaray (SportKlub)

BOKS
GALA DAZN
Transmisja od 20:00 (sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej) i 22:30 (TVP Sport)

Karta walk:
Ellie Scotney vs. Bec Connolly
Thomas Patrick Ward vs. Thomas Essomba
Qais Ashfaq vs. Marc Leach
Joe Lans vs. Rylan Charlton
Savannah Marshall vs. Hannah Rankin
Lewis Ritson vs. Miguel Vazquez

GALA W LAS VEGAS
Transmisja od 02:00 (sob/nd) w Polsat Sport

Karta walk:
Wasyl Łomaczenko (14-1) – Teofimo Lopez (15-0) – walka o pasy organizacji WBC, WBO, WBA i IBF w kategorii lekkiej
super lekka: Alex Saucedo (30-1) – Arnold Barboza Jr. (24-0)
super lekka: Josue Vargas (17-1) – Kendo Castaneda (17-2)
super średnia: Edgar Berlanga (14-0 – Lanell Bellows (20-5-3)
średnia: Quatavious Cash (12-2) – Quincy LaVallais (9-0-1)

UFC
UFC FIGHT NIGHT 180
Transmisja od 23:00 (Polsat Sport Extra)

Karta walk:
Walka wieczoru (około 03:00):
145 lb: Brian Ortega (14-1-0) vs Chan Sung Jung (16-5-0)

Karta główna (początek o 01:00):
125 lb: Jessica Andrade (20-8-0) vs Katlyn Chookagian (14-3-0)
205 lb: Modestas Bukauskas (11-2-0) vs Jimmy Crute (11-1-0)
170 lb: Claudio Silva (14-1-0) vs James Krause (27-8-0)
145 lb: Thomas Almeida (22-3-0) vs Jonathan Martinez (12-3-0)

Karta wstępna (początek o 22:00):
155 lb: Mateusz Gamrot (17-0-0) vs Guram Kutateladze (11-2-0) – około 00:30
125 lb: Gillian Robertson (8-4-0) vs Poliana Botelho (8-2-0)
185 lb: Jun Yong Park (11-4-0) vs John Phillips (22-10-0)
155 lb: Fares Ziam (10-3-0) vs Jamie Mullarkey (12-3-0)
205 lb: Gadzhimurad Antigulov (20-7-0) vs Maxim Grishin (30-8-2)
135 lb: Said Nurmagomedov (13-2-0) vs Mark Striegl (18-2-0)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.