19.12.2020 Dzień dobry….

19 grudnia 2020

19.12.2020

Dzień dobry. Piękny był piątek z Ekstraklasą, oby kopacze dziś podtrzymali poziom. Ale nawet jeśli nie, to atrakcją dnia będzie z pewnością mecz z udziałem Roberdzika. Czas najwyższy ustawić Aptekarzy do szeregu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EKSTRAKLASA
15:00 Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Cracovia – Lechia Gdańsk (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 18:45 (TVP Sport) i 19:30 (C+)

PREMIER LEAGUE
13:30 Crystal Palace – Liverpool (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
16:00 Southampton – Manchester City (Canal+ Sport 2)
18:30 EVERTON – ARSENAL (Canal+ Sport 2)
21:00 Newcastle – Fulham (Canal+ Sport 2)

LA LIGA
14:00 Atletico – Elche (nSport+)
16:15 FC BARCELONA – VALENCIA (Eleven 1)
18:30 Levante – Real Sociedad (Canal+ Family, Canal+ Now)
18:30 Osasuna – Villarreal (Eleven 3)
21:00 Sevilla – Valladolid (Eleven 2)

SERIE A
15:00 Fiorentina – Hellas (Eleven 3)
18:00 Sampdoria – Crotone (Eleven 2)
20:45 Parma – Juventus (Eleven 1)

1. BUNDESLIGA
15:30 RB Lipsk – Koln (Eleven 2)
15:30 M’Gladbach – Hoffenheim (Eleven 4)
18:30 LEVERKUSEN – BAYERN (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:30) Augsburg – Eintracht; Mainz – Werder; Schalke – Arminia

2. BUNDESLIGA
13:00 Brunszwik – Greuther Furth (Eleven 1, 4)

LIGUE 1
19:00 Olympique Marsylia – Reims (Eleven 4, nSport+)
21:00 Nicea – Olympique Lyon (Eleven 3, nSport+)

pokaż spoiler (17:00) Metz – Lens

LIGA NOS
21:30 Sporting – Farense (Eleven 4)

EREDIVISIE
20:00 Waalwijk – PSV (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

BRAZYLIJSKA SERIE A
23:00 Sport Recife – Gremio
01:00 (sob/nd) Kurytyba – Botafogo
01:00 (sob/nd) Internacional – Palmeiras

LIGA MISTRZÓW CONCACAF
02:00 (sob/nd) Tigres – Olimpia
04:30 (sob/nd) LA FC – Club America

///MAGAZYNY///
10:20 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
19:00 Zebranie zarządu – live charytatywny (Kanał Sportowy)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA W ENGELBERGU
16:00 Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIATHLON
13:00 Bieg na dochodzenie mężczyzn (Eurosport 1, Polsat Sport)
15:00 Bieg na dochodzenie kobiet (Eurosport 1, Polsat Sport Extra)

BIEGI NARCIARSKIE
13:40 Biegi sprinterskie st. dowolnym K i M (Eurosport 1, TVP Sport)

SNOOKER
WORLD GRAND PRIX
Transmisja od 20:00 (Eurosport 1)

FUTSAL
12:00 Clearex Chorzów – Futsal Leszno (nSport+)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk (Polsat Sport)
17:30 MKS Będzin – AZS Olsztyn (Polsat Sport)
20:30 Cuprum Lubin – GKS Katowice (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
BUNDESLIGA
18:30 Stuttgart – THW Kiel (SportKlub)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:35 Anwil Włocławek – Pszczółka Lublin (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
20:45 Gipuzkoa – Gran Canaria (SportKlub)

LIGA TURECKA
13:15 Gaziantep – Turk Telekom (SportKlub)
15:30 Galatasaray – Karsiyaka (SportKlub)

DART
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje od 13:00 i 19:00 na sport.tvp.pl i w aplikacji

SPORTY WALKI
KSW 57
Transmisja od 20:00 na Cyfrowy Polsat PPV i IPLA

Walka wieczoru – o pas kategorii ciężkiej
Phil de Fries (18-6) – Michał Kita (20-11-1)

Walka o pas kategorii lekkiej
Roman Szymański (13-5) – Marian Ziółkowski (21-8-1)

Artur Sowiński (21-11) – Borys Mańkowski (21-8-1)

Walka o pas kategorii koguciej
Antun Racić (24-8-1) – Bruno Santos (9-1)

Cezary Kęsik (12-0) – Abus Magomedow (23-4-1)
Tomasz Drwal (22-5-1) – Patrik Kincl (22-9)
Kacper Koziorzębski (7-2) – Marcin Krakowiak (9-3)
Albert Odzimkowski (11-4) – Christian Eckerlin (12-5)

UFC FIGHT NIGHT
Transmisja od 01:00 (sob/nd) w Polsat Sport

Walka wieczoru
Stephen Thompson (15-4-1) vs Geoff Neal (13-2-0)

Karta główna:
Jose Aldo (28-7-0) vs Marlon Vera (16-6-1)
Michel Pereira (24-11-0) vs Khaos Williams (11-1-0)
Marlon Moraes (23-7-1) vs Rob Font (17-4-0)
Marcin Tybura (20-6-0) vs Greg Hardy (7-2-0)
Anthony Pettis (23-10-0) vs Alex Morono (18-6-0)

Karta wstępna:
Belal Muhammad (17-3-0) vs Dhiego Lima (15-7-0)
Sijara Eubanks (6-5-0) vs Pannie Kianzad (13-5-0)
Deron Winn (6-2-0) vs Antonio Arroyo (9-3-0)
Aiemann Zahabi (7-2-0) vs Drako Rodriguez (7-1-0)
Tafon Nchukwi (4-0-0) vs Jamie Pickett (11-4-0)
Rick Glenn (21-6-1) vs Carlton Minus (10-2-0)
Jimmy Flick (15-5-0) vs Cody Durden (11-2-1)
Gillian Robertson (9-4-0) vs Taila Santos (16-1-0)
Karl Roberson (9-3-0) vs Dalcha Lungiambula (10-2-0)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.