24.10.2020 Dzień dobry. Tak,…

24 października 2020

24.10.2020

Dzień dobry. Tak, to jest ten dzień, w którym trzeba jak najszybciej zrobić to, co trzeba, a potem siadać głęboko w fotelu, zapiąć pasy i jechać z meczami przez całe popołudnie i wieczór. Przede wszystkim: Barca – Real, ale inne atrakcje też nas czekają. Mecz Roberdzika, United – Chelsea… derby Zagłebia Ruhry… będzie z czego wybierać, to z pewnością.

Co do wczorajszej ankiety, prawidłowy wynik (remis) w meczu Zagłębia z Lechią wytypowały 23 osoby (18.85% głosujących).

EKSTRAKLASA
15:00 Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 16:45 (TVP Sport) i 17:10 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
20:00 Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:40

PREMIER LEAGUE
13:30 West Ham – Manchester City (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
16:00 Fulham – Crystal Palace (Canal+ Family)
18:30 MANCHESTER UNITED – CHELSEA (Canal+ Sport 2)
21:00 Liverpool – Sheffield (Canal+ Sport 2)

LA LIGA
Studio od 13:15 (Eleven 1, dostępne także na profilu FB) i 14:30 (Canal+ Premium)

16:00 FC BARCELONA – REAL MADRYT (Canal+ Premium, Canal+ 4K, Eleven 1)
Komentarz: ELEVEN – M. Święcicki + S. Chabiniak; C+ – T. Ćwiąkała + R. Wolski (neutralny); M. Kornacki + R. Kowalczyk (Pro Barca); G. Kaczmarczyk + M. Leszczyński (Pro Real)

18:30 Sevilla – Eibar (Eleven 3)
18:30 Osasuna – Bilbao – prawdopodobnie Eleven 4 (burdel w ramówce)
21:00 Atletico – Betis (nSport+)

SERIE A
15:00 Atalanta – Sampdoria (Eleven 4)
18:00 Genoa – Inter (Eleven 2)
20:45 Lazio – Bologna (Eleven 1, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 Bayern – Eintracht (Canal+ Sport 2)
15:30 RB Lipsk – Hertha (Eleven 3)
18:30 DORTMUND – SCHALKE (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:30) Mainz – M’Gladbach; Union – Freiburg

2. BUNDESLIGA
13:00 Hannover – Fortuna (Eleven 2, 3)

LIGA ZON
21:30 FC Porto – Gil Vicente (Eleven 2)

pokaż spoiler (16:30) Nacional – Pacos de Ferreira; (19:00) Santa Clara – Sporting

EREDIVISIE
16:30 Venlo – Ajax (Polsat Sport Premium 1)

LIGA CHIŃSKA
09:30 Guangzhou – Qingdao (Polsat Sport Extra)

MLS
01:30 (sob/nd) Philadelphia Union – Toronto FC (Polsat Sport Extra)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
17:00 Lorient – Olympique Marsylia
21:00 PSG – Dijon

LIGA ROSYJSKA
TRANSMISJA NA YT
13:00 Dynamo – Soczi
15:30 Zenit – Rubin
18:00 FK Krasnodar – Spartak
18:00 Lokomotiw – Rotor

BRAZYLIJSKA SERIE A
22:00 Bragantino – Goias
00:00 (sob/nd) Ceara – Kurytyba
02:00 (sob/nd) Atletico-MG – Sport Recife

///MAGAZYNY///
11:05 Stan futbolu (Weszło/TVP Sport)
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP PORTUGALII
11:55 3. sesja treningowa (Eleven 1)
14:55 Kwalifikacje (Eleven 2)

KOLARSTWO
GIRO D’ITALIA/VUELTA A ESPANA
Transmisje od 12:30 (Eurosport 1)

FUTSAL
12:00 Clearex Chorzów – KS Jelcz-Laskowice (nSport+)

TENIS
TURNIEJ ATP W ANTWERPII
Transmisje od 15:30 (Polsat Sport Extra) i 17:30 (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUSLIGA
17:30 Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk (Polsat Sport)

TAURON 1. LIGA
20:30 Avia Świdnik – Olimpia Sulęcin (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
14:45 Joker Świecie – Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
14:45 Chrobry Głogów – Azoty Puławy (TVP Sport)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
PGNiG SUPERLIGA
12:15 Perła Lublin – Ruch Chorzów (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Legia Warszawa – Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport Extra)

PUCHAR NIEMIEC
15:00 Wurzburg – Bamberg (nSport+)

LIGA ACB
20:45 Joventut – Baskonia (Canal+ Family, Canal+ Now)

LIGA TURECKA
12:00 Bursaspor – Tofas (SportKlub)
14:15 Belediye – Turk Telekom (SportKlub)
16:30 Karsiyaka – Darussafaka (SportKlub)
19:00 Buyukcekmece – Bahacesehir (SportKlub)

RUGBY
EKSTRALIGA
13:00 RC Lechia Gdańsk – RzKS Juvenia Kraków (Polsat Sport Fight)

PUCHAR SZEŚCIU NARODÓW
17:30 Irlandia – Włochy (Canal+ Now)

BOKS
20:10 Gala we Wrocławiu (TVP Sport)
Karta walk:

Kamil Łaszczyk (28-0) vs. Kevin Escanez (8-2-1) – waga piórkowa, 10 rund
Michał Leśniak (13-1-1) vs. Hamza Misaui (9-2) – waga półśrednia, 8 rund
Kamil Młodziński (12-5-4) vs. Zsolt Osadan (16-0-1) – waga półśrednia, 6 rund
Kamil Bodzioch (6-1) vs. Jakub Sosiński (3-1) – waga ciężka, 6 rund
Tomasz Nowicki (5-0) vs. Mario Zabojnik (3-0) – waga super półśrednia, 6 rund
Kamil Wierzejski (3-0) vs. Michał Łoniewski – waga junior ciężka, 6 rund

SPORTY WALKI
20:00 UFC 254 (Polsat Sport)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.