26.09.2020 Dzień dobry….

26 września 2020

26.09.2020

Dzień dobry. Trzeba było się wyspać po tygodniu, no ale wreszcie wstałem i jest rozpiska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem tak: będzie co oglądać w zależności od tego, kto co woli. Osobiście liczę, że wieczorem Bartek Drągowski pokaże klasę. A jakby ktoś nie mógł spać, w nocy z soboty na niedzielę dużo sportowych wydarzeń. Tradycyjnie NBA/NHL, a oprócz tego gale boksu czy MMA.

EKSTRAKLASA
15:00 Cracovia – Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:40

1. LIGA
12:40 Miedź Legnica – Korona Kielce (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (16:00) Górnik Łęczna – Radomiak

EKSTRALIGA KOBIET
11:00 Medyk Konin – Górnik Łęczna (TVP Sport)

PREMIER LEAGUE
13:30 Brighton – Manchester United (Canal+ Sport 2)
16:00 Crystal Palace – Everton (Canal+ Sport 2)
18:30 WBA – Chelsea (Canal+ Sport 2)
21:00 Burnley – Southampton (Canal+ Sport 2)

LA LIGA
13:00 Alaves – Getafe (Canal+ Family, Canal+ Now)
16:00 Valencia – Huesca (Canal+ Family, Canal+ Now)
18:30 Elche – Real Sociedad (Eleven 3, 4)
21:00 Betis – Real Madryt (Eleven 1)

SERIE A
15:00 Torino – Atalanta (Eleven 3)
18:00 Cagliari – Lazio (Eleven 1)
18:00 Sampdoria – Benevento (Eleven 2)
20:45 INTER – FIORENTINA (Eleven 2, 4)

1. BUNDESLIGA
15:30 LEVERKUSEN – RB LIPSK (Eleven 2)
15:30 M’Gladbach – Union (Eleven 4)
15:30 Augsburg – Dortmund (Canal+ Premium)
18:30 Schalke – Werder (Canal+ Premium)

pokaż spoiler (15:30) Arminia – Koln; Mainz – Stuttgart

2. BUNDESLIGA
13:00 Eintracht Brunszwik – Holstein Kiel (Eleven 2)
13:00 Fortuna – Wurzburger (Eleven 3, 4)

EREDIVISIE
21:00 Ajax – Vitesse (Polsat Sport News)

LIGA CZESKA
19:00 Slavia Praga – FC Slovacko (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
17:00 St. Etienne – Rennes
21:00 Olympique Marsylia – Metz

BRAZYLIJSKA SERIE A
00:00 (sob/nd) Athletico-PR – Bahia
00:00 (sob/nd) Internacional – Sao Paulo
02:00 (sob/nd) Atletico-MG – Gremio

///MAGAZYNY///
10:00 Stan futbolu (TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:15 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
12:00 KS Constract Lubawa – Clearex Chorzów (nSport+)

FORMUŁA 1
GP ROSJI
10:55 3. sesja treningowa (Eleven 1)
13:55 Kwalifikacje (Eleven 1)

ŻUŻEL
1. LIGA
14:00 Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz (nSport+)
16:15 Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Start Gniezno (nSport+)
19:00 Apator Toruń – Unia Tarnów (nSport+)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUSLIGA
14:45 PGE Skra Bełchatów – Grupa-Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)
17:30 Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Energa MKS Kalisz – BKS STAL Bielsko-Biała (Polsat Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Pszczółka Start Lublin (Polsat Sport Extra)

TENIS
TURNIEJ ATP W HAMBURGU
Transmisje od 13:30 (Polsat Sport Extra)

KOLARSTWO
12:30 Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym (Eurosport 1)
15:00 Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym (TVP Sport)

SNOOKER
14:00 European Masters (Eurosport 2)
20:00 European Masters (Eurosport 1)

NBA
03:00 (sob/nd) LA Lakers – Denver Nuggets (Canal+ Sport)

NHL
PIĄTY MECZ FINAŁOWY O PUCHAR STANLEYA
02:00 (sob/nd) Tampa Bay Lightning – Dallas Stars (na żywo na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej)

BOKS
17:30 Gala w Częstochowie (TVP Sport)
KARTA WALK
Aleksander Jasiewicz vs. Denis Mądry
Krzysztof Twardowski vs. Piotr Podłucki
Kamil Kuździeń vs. Kacper Salabura
Łukasz Wierzbicki vs. Octavian Gratii
Michał Leśniak vs. Miroslav Serban
Laura Grzyb vs. Monica Gentili
Sebastian Ślusarczyk vs. Paweł Czyżyk
Robert Parzęczewski vs. Szerzod Chusanow

20:30 Gala w Londynie (Polsat Sport Extra)

20:50 Gala w Monachium (sport.tvp.pl i w aplikacji) – od 23:05 w TVP Sport
KARTA WALK
Sophie Alisch vs. Edina Kiss
Leon Bunn vs. Timo Laine
Denis Radovan vs. Robert Talarek
Mairis Briedis vs. Yuniel Dorticos

01:00 (sob/nd) Gala w Uncasville (TVP Sport)
KARTA WALK
Johnriel Casimero vs. Duke Micah
Brandon Figueroa vs. Damien Vasquez
Jermall Charlo vs. Siergiej Derewianczenko
Daniel Roman vs. Juan Carlos Payano
Luis Nery vs. Aaron Alameda
Jermell Charlo vs. Jeison Rosario

MMA
04:00 (sob/nd) Gala UFC 253 (Polsat Sport) – studio od 02:30

KARTA WALK:
Walka wieczoru:
185 lbs: Israel Adesanya (19-0 MMA) vs Paulo Costa (13-0 MMA) – walka o pas mistrzowski kategorii średniej UFC

Karta główna:
205 lbs: Jan Błachowicz (26-8 MMA) vs Dominick Reyes (12-1 MMA) – walka o pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC
125 lbs: Kai Kara-France (21-8 MMA) vs Brandon Royval (11-4 MMA)
135 lbs: Sijara Eubanks (6-4 MMA) vs Ketlen Vieira (10-1 MMA)
145 lbs: Hakeem Dawodu (11-1-1 MMA) vs Zubaira Tukhugov (19-4-1 MMA)

Karta wstępna:
155 lbs: Brad Riddell (8-1 MMA) vs Alex da Silva (21-2 MMA)
170 lbs: Diego Sanchez (30-12 MMA) vs Jake Matthews (16-4 MMA)
145 lbs: Shane Young (13-4 MMA) vs Ludovit Klein (16-2 MMA)
205 lbs: Aleksa Camur (6-0 MMA) vs William Knight (8-1 MMA)

Karta przedwstępna:
265 lbs: Jeff Hughes (10-3 MMA) vs Juan Espino (9-1 MMA)
205 lbs: Khadiv Ibragimov (8-3 MMA) vs Danilo Marques (9-2 MMA)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

No Comments

Comments are closed.