27.09.2020 Dzień dobry….

27 września 2020

27.09.2020

Dzień dobry. Niedziela bez Ekstraklasy i humor popsuty ( ͡° ʖ̯ ͡°). Szkoda, że meczu poniedziałkowego się nie dało przesunąć na dziś, bo wielką wyrwę uczyniłeś w sercu moim, Ekstraklaso S.A. Cóż, substytutem musi dziś być mecz potężnego ŁKS-u. Można się pocieszać, że dziś też mecze Bayernu i bardzo ciekawe w Anglii (City – Leicester). A na sam wieczór specjalnie dla Zbyszka Bońka Roma – Juventus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczorajsze, dramatyczne zwycięstwo Interu wytypowało ponad 3/4 z Was (122 głosy, przy 25 na zwycięstwo Fiorentiny i 12 na remis).

1. LIGA
12:40 Łódzki KS – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler (16:00) Puszcza – Chrobry

PREMIER LEAGUE
13:00 Sheffield – Leeds (Canal+ Sport 2)
15:00 Tottenham – Newcastle (Canal+ Sport)
17:30 MANCHESTER CITY – LEICESTER (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
20:00 West Ham – Wolverhampton (Canal+ Sport)

LA LIGA
12:00 Osasuna – Levante (Eleven 2)
14:00 Eibar – Bilbao (Eleven 2)
16:00 Atletico – Granada (Canal+ Sport 2)
18:30 Cadiz – Sevilla (Eleven 2, 4)
18:30 Valladolid – Celta (Canal+ Sport 2)
21:00 FC Barcelona – Villarreal (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

SERIE A
12:30 Spezia – Sassuolo (Eleven 3)
18:00 Crotone – Milan (Eleven 1)
20:45 ROMA – JUVENTUS (Eleven 1, 4)

pokaż spoiler (15:00) Hellas – Udinese; (18:00) Napoli – Genoa

1. BUNDESLIGA
15:30 Hoffenheim – Bayern (Eleven 1)
18:00 Freiburg – Wolfsburg (Eleven 3)

2. BUNDESLIGA
13:30 St. Pauli – Heidenheim (Eleven 4)

EREDIVISIE
12:15 Feyenoord – ADO Den Haag (Polsat Sport Premium 1)
16:45 Heracles – PSV (Polsat Sport Premium 1)

LIGA CZESKA
18:00 FK Pribram – Sparta Praga (Polsat Sport News)

SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:00 Motherwell – Rangers (Polsat Sport Premium 2)

MLS
01:30 (nd/pon) Philadelphia Union – Inter Miami (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
13:00 Bordeaux – Nicea
15:00 Angers – Brest
15:00 Dijon – Montpellier
15:00 Monaco – Strasburg
15:00 Nimes – Lens
17:00 Lorient – Olympique Lyon
21:00 Reims – PSG

BRAZYLIJSKA SERIE A
16:00 Vasco – Bragantino
21:00 Palmeiras – Flamengo
23:15 Atletico GO – Botafogo
23:15 Ceara – Goias
01:30 (nd/pon) Santos – Fortaleza

LIGA ROSYJSKA
18:00 CSKA – Lokomotiw

LIGA TURECKA
18:00 Galatasaray – Fenerbahce

///MAGAZYNY///
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
19:30 Liga Minus (Weszło)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP ROSJI
13:05 Wyścig (Eleven 1)

ŻUŻEL
1. LIGA
14:00 Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils (nSport+)

TENIS
TURNIEJ ATP W HAMBURGU – FINAŁ
12:00 A. Rublow – S. Tsitipas (Polsat Sport Extra)

FRENCH OPEN
Transmisje od 10:50 (Eurosport 1) i 16:50 (Eurosport 2)

KOLARSTWO
09:40 Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym (TVP Sport, Eurosport 2)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUSLIGA
14:45 MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
17:30 Verva Warszawa Orlen Paliwa – Stal Nysa (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Grupa Azoty Chemik Police – E.Leclerc Moya Radomka Radom (Polsat Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 HydroTruck Radom – Polski Cukier Toruń (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
12:30 FC Barcelona – Bilbao Basket (Canal+ Now)
12:30 MoraBanc Andorra – Unicaja Malaga (SportKlub)
18:00 Joventut – Real Madryt (SportKlub) – na żywo prawdopodobnie od ok. 18:30

NBA
01:30 (nd/pon) Miami Heat – Boston Celtics (Canal+ Sport)

RUGBY
EKSTRALIGA
13:00 RC Arka Gdynia – RC Orkan Sochaczew (Polsat Sport Fight)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

No Comments

Comments are closed.